Mercus Software Eesti OÜ

 

Jorma Raejärvi
tegevdirektor
Sähkötalo-Asennus Oy

„Hinnapakkumiste arvutamise programm Broker on olnud meie kasutuses viis aastat. Kohe algusest peale tundus, et programm on meie nägu ja oleme temaga sõbrad. Brokeri animeeritud juhiste abil saab isegi lühikesel koolitusel kergesti omandada hinnapakkumise koostamise põhitõed. Brokeri puukujuline struktuur on selge ja kopeerimine nii rea, positsiooni kui ka kogu hinnapakkumise tasandil töötab suurepäraselt ja säästab aega hinnapakkumise tippimisel. Automaatsed tarkvara- ja hinnakirjavärskendused on tänane päev ja nende pärast ei ole vaja enam muretseda. Hinnad on alati ajakohased.

Lõplik hind määratakse kogumaksumise kalkulatsiooni abil ja on oluline, et kogumaksumus on ülesehitatud täiesti meie soovide järgi. Me kasutame hinnakujunduses tunnipõhist tasuvusarvestust ja kogumaksumuse kalkulatsioon arvutabki tunnipõhise tasuvuse omaette veerus, mille väärtus muutub, kui kogumaksumuse kalkulatsiooni muid ridu täiendatakse või muudetakse. Nii võime olla kindlad, et meie koostatud hinnapakkumine on täpne ja õige.

Kõige tähtsam on aga see, et hinnapakkumise arvutamiseks kasutatav aeg on optimaalne, sest töö käib mugavalt ja aeg ei kulu mõtetute tegevuste peale. Kuna suudame sama ajaga teha rohkem kalkulatsioone, kui meie varem kasutatud programmiga, siis ka tellimuste määr on kasvanud Brokeri kasutuselevõtuga.

Programmi arendatakse pidevalt edasi ja selles ei ole lastehaigusi. Me kuulume tingimata Brokeri aktiivsete kasutajate hulka ja usume sellesse ka tulevikus.“